Rozcestník Zdraví
Poučné
Čínština
Ostatní

Zdraví

www.tcmbohemia.cz
Klinika a vzdělávací institut TCM Bohemia. U TCM Bohemia se učím tradiční čínskou medicínu a lektoři, kteří nás učí praktikují na klinikách TCM bohemia.

www.saunadejvice.cz
Ralaxační centrum, kde najdete saunu, hydromasážní vany a masérnu. Toto centrum se nachází v budově sportoviště ČVUT, takže můžete sportovní vyžití propojit s následným odpočinkem a relaxací. Zde najdete dny, kdy mám na sauně službu.

www.relaxdejvice.cz
Malé relaxační centrum, kde najdete saunu, masážní vanu, masérnu a posilovnu. Sice zde nebývám, ale pokud bychom se domluvili na masáži, nebo terapii TČM, je to jedna z možností, kam si Vás mohu pozvat.

www.jiri-kadlec.cz
Jiří Kadlec zvaný Náča je inspirativní člověk, který Vám může pomoct metodou EFT (techniky emoční svobody), nebo Reiki.

Trocha osvěty

www.trideniodpadu.cz
Vynikající stránky, kde se dozvíte užitečné informace o odpadech a nakládání s nimi, které jsou podány neotřelým, vtipným až trochu cynickým způsobem. Vřele doporučuji.

Dej přednost chůziAuto*Mat
Občanské sdružení Auto*Mat se zasazuje o postupné zklidňování automobilového provozu, podporu cyklistiky jako plnohodnotného dopravního prostředku a rozvíjení dalších forem udržitelné dopravy. Podpořte dobrou věc!

www.jakpsatweb.cz
Kdyby to nebylo jasné z názvu této stránky, tak jsou to stránky o tom, jak vytvářet webové stránky. Najdete tam řešení všech vašich problémů (...tedy pokud se ty problémy týkají toho, jak udělat web).

Sbírka pro Indické děti
Text: V himálajské oblasti ladakh podporujeme školu založenou a spravovanou z vlastní iniciativy obyvatel ladacké vesnice. Škola se snaží poskytovat kvalitní vzdělání, ale dlouhodobě se potýká s nedostatkem vybavení i kvalitních učitelů. Formou veřejné sbírky se můžete zapojit do našich společných snah. Pro více informací klikněte na odkaz.

Čínština

www.mdbg.net (EN)
Online slovník čínštiny. Není příliš podrobný, ale hledá se v něm rychle a dobře, je přehledný a má mnoho zajímavých nástrojů (převádění znaků do html kódu, převádění čísel na tónové značky atd).

www.nciku.com (EN)
Další online slovník čínštiny. Je podrobnější, u jednotlivých slov najdete i příklad použití ve větách a podrobnější výklad. Na druhou stranu má větší balast grafiky a tlačítek, tekže je pomalejší a méně přehledný.

Thesaurus Linguae Sericae (EN)
Odborný slovník pro klasickou čínštinu a texty v klasické čínštině.

Jiné užitečné odkazy:

optimalizace PageRank.cz