Něco málo o mne.

FOTO Dobrý den Vám přeji. Jmenuji se Michal Švarný a zde bych se Vám rád trochu představil. Jsem studentem FF UK, kde studuji sinologii. Kromě toho studuji také tradiční čínskou medicínu ve vzdělávacím institutu TCM Bohemia, kde své studium tento rok dokončuji.

Masážím jsem se začal věnovat v roce 2003, kdy jsem absolvoval rekvalifikační kurz sportovní a rekondiční masáže. Rok 2003 byl pro mne v mnohém přelomový, jelikož jsem se také začal věnovat různým meditačním technikám, začal zajímat o čínskou kulturu a také jsem začal cvičit Tchaj-ťi.

Absolvoval jsem kurz zdravotníka zotavovacích akcí u Českého červeného kříže. Od začátku roku 2007 studuji Tradiční čínskou medicínu u TCM Bohemia. Vrámci studia TČM jsem také absolvoval rekvalifikační kurz tradiční čínské masáže Tuina. V současné jsme v rámci vyuky tradiční čínské medicíny vedeni k samostatné praxi a stejně jako mí kolegové již mám úspěšně vyřešené případy, jak závažných onemocnění, tak i různých lokálních potíží pohybového aparátu. Mám možnost konzultovat každý případ se zkušenými terapeuty, proto Vám mohu nabídnout profesionální péči nejen v oblasti masáží, ale i terapie různých zdravotních potíží.

Neváhejte, rád Vám pomohu.